Возле Антоновки провели первую в истории Украины ночную переправу военной техники

РЕКЛАМА

По словам советника председателя Херсонского облсовета по обороне Николая Ставицкого, 28 июля «був історичний день в історії України та Херсонської області»:

«В районі Антонівки відбулась перша в історії українського війська нічна пантонна переправа військової техніки через річку.

Все відбувалось в рамках загально — українських військових навчань, яких за масштабам країна ще не бачила за часи Незалежності.

Висадка десанту, штурмові вертоліти та винищувачі в повітрі патрулювати простір для захисту пантонної переправки військової техніки від вірогідного противника.

Разом з Андрієм Гордєєвим та начальником Генерального штабу Віктором Муженко, який особисто прибув для контролю навчань, прийняли участь у першій в Україні нічній переправі.

Враження неоднозначні. Після всієї побаченої міці українського війська яке відроджується з попілу з кожним днем, усі проблеми місцевого масштабу відходять на задній план, і ти розумієш одне просте првалило: «Якщо не хочеш годувати рідну армію, то будеш годувати чужу».

Українське військо відродилося завдяки Українському народу, і тепер це військо готово нищити ворога до повної перемоги за свій рідний народ!».

Ставицкий

став 1

став 6

став 4

став 5

Реклама

1 Trackback / Pingback

  1. Через Днепр переправилось около 2 тысяч военных и 800 единиц техники |

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*