Зеленчук потерял много крови. Полностью разбиты лицо и голова

РЕКЛАМА

Избитый вечером 10 ноября первый замглавы Херсонского облсовета Василий Зеленчук потерял много крови, у него полностью разбиты лицо и голова, диагностированы открытые черепно-мозговые травмы, отек головного мозга. Сегодня утром Зеленчуку должны сделать комплексное обследование.

Об этом в «Фейсбуке» сообщил депутат облсовета и глава облорганизации РПЛ Николай Ставицкий:

«10 листопада в Херсоні ввечері біля 19:00 було скоєно напад на Василя Зеленчука. Після того як він вийшов з машини біля під’їзду, на нього був скоєний напад. Удар трубою або монтировкою в потилицю. Після цього його вже без свідомості почали забивати на смерть по голові. Думали мабуть що вбили. Зараз він прийшов в свідомость і знаходиться в реанімації.
Завтра зранку будуть робити комплексну перевірку. Поки що діагностовано відкриті черепно-мозкові травми, повністю розбите обличчя та голова. Отьок головного мозку, велика втрата крові.
Правоохоронні органи мають перевірити відео з відеокамер які знаходяться з різних боків біля місця скоєння нападу. Поліція поки що порушила кримінальну справу як хуліганство. А людину цинічно забивали насмерть прямо в центрі міста.
Це відвертий замах на політика та цілу команду за незламну боротьбу проти свавілля яке відбувається в нашій країні. Це плювок в обличчя Державі Україна!!!
Такого не було навіть в дев’яності коли не боячись посеред вулиці в центрі обласного центру на смерть забивають одного з перших людей області.
Василь Васильович одужає а нападники та замовники будуть ідентифіковані та покарані».

Реклама

1 Comment

1 Trackback / Pingback

  1. Операцию Зеленчуку отложили. В Херсон к нему может приехать Ляшко |

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*